motor yat kiralama bodrum Aptallar için

Caresse Bodrum Caresse’de mekân düz, Iye Riviera'sının ihtişamlı manzarasını kutlayan Glass lokantaı, uluslararası mutfağın zevklerini tüm devir süresince Cenup Iye lezzetleri ile birleştiriyor. Caresse imzalı kokteyller ve tüm mideecek çeşitlerinin servis edildiği Glass Lounge & Pas’da eşsiz manzaranın ve müziğin etkisine kapılacaksınız.

Hasetn her saatinde dünya mutfağından kibar lezzetler ve nefis kokteyller sunan MUST, her geceye özel eğlencesiyle bile oylumlu rağbet görüyor.

Fenix Asya tatlarına rehavet verilmiş mutfağıyla uluslararası bir durağa dönüşen bir amerikan bar ve lokanta olan Fenix, iri sabık öğle ve dürüstşam yemekleriniz dışında, iş çıkışı buluşmalarınızın da destinasyonu olacak.

Gideceğiniz destinasyona gereğince tayyare biletinizin Worldpuan değerini bulmak ciğerin Worldpuan Hesaplama Ara bulucundan faydalanabilirsiniz. Yapı Itibar Gezi Hattı ile dilerseniz birikmiş Worldpuan'larınızı, dilerseniz kredi ekeınızı kullanarak bütün gezi harcamalarınızı yapabilirsiniz. Worldpuan'larınızla yalnızca uçak bileti kurumı ile sınırlı bileğilsiniz, otelden cruise'a, mesafeç kiralamadan Yapı Güven Shuttle hizmetine, tüm yolculuk harcamalarınızı, Worldpuan'larınızı henüz maliyetli kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Sadece emekliler bileğil, imdi çkırmızıışan ya da genç insanoğlu da şehrin feyyazültü ve kalabalığından kaçıp, salim bir köyde yaşama isteğiyle canipıp tutuşuyor.

şemsin sunset barın kokteylleriyle uğurlanacağı Spiaggia Grande, masmavi denizin üstünde Çeşme'nin yeni "makro plajı".

Yapı Güven Özel Şoför ile size özel indirimli fiyatlarla ihtiyacınız olan devami her an özel bir şoför hizmetinizdedir.

Momo Çeşme'nin en popüler mahallesi Hacımemiş'in kalbinde oluşturulan Momo Italian Restaurant & Lounge, yenilenen tarihi taş binasıyla özenli dekorasyonunu, servet sahibi İtalyan mutfağını ve sabahleyinın er saatlerine denli görev veren 350 şahıs kapasiteli lounge pası ile yan yana eğlenceyi konuklarıyla buluşturuyor.

Spiaggia Grande'nin lokantaı plaj keyfi bağırsakin odun hırsinde İtalyan pizzaları, pide, lahmacun ve burger'ler sunarken; ünlü şef Ramazan Uyar, konuklarını kükremek ürünlerinin ağırlıklı evetğu, dünya mutfağını Ege otları ile zenginleştiren bir menü ile huzurlıyor.

Şehrin en geniş şgündüz feneri kavlarından birine sahip olan Wine Lounge iş sonrası dinlenme ve buluşma mekanı site olarak İstanbullu şarap tutkunları bâtınin benzersiz bir deneyim sunuyor.

Mimoza Restaurant Gündüz garpmını hiç hakeza görmediniz… Bodrum yarımadasının en hoş koylarından birinde, Gümüşlük'te, Antik Myndos şehrinin en okşayıcı limanı olan taş iskelenin sadece yüzı başında, görkemli manzarasıyla , ziyafete dönüşen lezzetli mezeleri ve balıklarıyla, etrafta ışıldayan rengarenk deniz kabağı aydınlatmaları kaynak ve pespembe begonvilleriyle Akdeniz ruhunu iliklerinize denli hissetmeniz karınin Mimoza sizi bekliyor.

Lezzet ve sunumları ile iştah harisan meze çeşitlerinin taçı aralık spesiyal yemekler bile özellikle arzu görüyor. Yoğunluk ürünlü bulgur pilavı, kalamar kolu ızgarası ve bahir suyu çorbası bunlardan yalnızca birkaçı.

İyi dalamak, esen çalgı ve konuşma konsepti ile Hudson, kokteyl menüsünde de bir çok iddialı. Rahatşam yiyecekğinin ardından pas konseptine deviren Hudson'ın kapısı, sağlıklı çalgı dinlemek ve eğlenmek isteyenlere bile sonuna denli bulutsuz.

çokluk ürünlerinin en esen dâhilerikler kullanılarak kolay ve esenlıklı pişirme şekilleri ile sunulduğu Capricorn, teceddütçi konsepti ve kibar müziğiyle ümük'ın en iyi noktalarından birinde misafirlerini ağırlıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *